Arizona Asian American Association » Arizona, Asian, Pacific Islander, kultur, enhet, utdanning, innvandring, sysselsetting, helse, menneskelige tjenester, borgerrettigheter, oppsøk, humanitær

Masthead header

AAAA Æresråd

“Utestående Citizen Award” mottakere

filipino – Maribel Dillard – 2014

indonesian – Dr. Joseph (Andy) Soesilo – 2014

kinesisk – Dr. Karen J. Leong – 2009

Korean – Yoosun og Youmi Shin – 2009

japansk – Diana Larowe – 2009

Vietnamesisk – Enn mai-le – 2009

kinesisk – AZ Chinese Arts Academy – 2009

Indian – Dr. Krishnan Bala – 2009

filipino – Boeing Asian American Professional Association – 2009

kinesisk – Dr. Mai-Lon Wong – 2008

Indian – ms. Kalpana Batni – 2008

filipino – MR. Leonardo Aromin – -2008

Indian – MR. Sanjay Krishnamurthy – 2008

Taiwansk – Dr. Terrence Wiley – 2008

Indian – ms. Smitha Ramakrishna – 2007

filipino – Dr. Patricio F. Reyes – 2007

Taiwansk – Tzu Chi Foundation – 2007

Joaquin C. Diaz – 2007

Offentlig – Arizona-republikken – 2007

indonesian – MR. Aemilia B. M. Fast – 2007

japansk – Esther Vandecar & Ken Koshio – 2006

kinesisk – Eddie Yue – 2006

pakistansk – Dr. Syed A. Naqvi – 2006

Indian – Dr. Vasudeva Atluri – 2006

filipino – Marie Cunning – 2005

kinesisk – Tony Kao – 2005

filipino – Dr. Conrad Roy Ballecer – 2003

japansk – MR. Robert Chavez Corella – 2003

pakistansk – ms. Zarina Jaffer – 2003

Indian – Dr. Ram R. Krishna – 2003

kinesisk – ms. Anna Lee – 2003

kinesisk – ms. Wen Chyi Chiu – 2002

filipino – MR. Nagaran ricardo – 2002

Indian – Dr. Hara P. Misra – 2002

japansk – ms. Doris Asano – 2002

pakistansk – MR. Last ned Fidai Rajab Ali – 2002

kinesisk – MR. KC Tang – 2001

filipino – MR. Vicente C. Camua, Jr. – 2001

Indian – Mat for de sultne, Scottsdale – 2001

japansk – ms. Toshika Chavers – 2001

Korean – MR. James Anyil Rhee – 2001

pakistansk – MR. Sardar Babar – 2001

japansk – Fru. Marilyn Inoshita Tang – 2000

pakistansk – MR. Yousuf Bhuvads – 2000

kinesisk – MR. Fred Ong – 2000

filipino – Dr. Doroteo Federis, Jr. – 2000

Korean – MR. Young Lees bror – 2000

Indian – ms. Asha gopal – 2000

laotiske – Prinsesse Samsongoune – 2000

Vietnamesisk – MR. John Gray – 1999

kinesisk – ms. Lin Ling Lee – 1999

Korean – MR. Michael Ahn – 1999

japansk – MR. Masaji Inoshita – 1999

filipino – Fru. Loberna C. Monzon-dinglasan – 1999

Indian – MR. Dasrath das – 1998

Korean – Fru. MiYoung Gallagher – 1998

filipino – MR. Philip Trainer – 1998

kinesisk – Fru. Norma Yee – 1998

japansk – Fru. Kathy Inoshita – 1998

Indian – MR. Munnu bajpai – 1997

Korean – MR. Thomas Chun – 1997

filipino – MR. Vicente Enciso – 1997

japansk – MR. Thomas Kadomoto – 1997

kinesisk – MR. John Yee – 1997

Korean – Fru. Chong Burns – 1996

Indian – MR. Ashok Jain – 1996

filipino – Fru. Justina Lemme – 1996

kinesisk – MR. Albert Ong – 1996

Offentlig – MR. Benny Stilman og fru. Annie Stilman – 1996

japansk – Fru. Masako Takiguchi – 1996

japansk – MR. Joe Allman – 1995

Korean – MR. Ung B. Lee – 1995

filipino – Fru. Bea Chaves – 1995

Indian – MR. Chellam Jeevandam – 1995

kinesisk – Fru. Annie White – 1995

Thai – Rev. Phramaha Winai Booncham – 1994

Indian – MR. K.N. Jagannath – 1994

japansk – MR. Hiro Nomura – 1994

kinesisk – MR. Garry Ong – 1994

lao – MR. Bandith Pholphiboun – 1994

Indian – MR. Gutam Shah – 1994

filipino – MR. Luis Tan – 1994

kinesisk – Fru. Mai Young – 1994

Distinguished Leadership Award

kinesisk – MR. Albert Lin – 1999

Årets ungdom

Malaysian – MR. Mitchell Tay – 1999