Persatuan Amerika Arizona Asia » Arizona, Asia, Kepulauan Pasifik, budaya, perpaduan, pendidikan, imigresen, pekerjaan, kesihatan, perkhidmatan manusia, hak sivil, jangkauan, kemanusiaan

header Masthead

AAAA Honorary Council

Outstanding Citizen Awardrecipients

Filipina – Maribel Dillard – 2014

Indonesia – Dr. Joseph (Andy) Soesilo – 2014

Cina – Dr. Karen J. Leong – 2009

Korea – Yoosun and Youmi Shin – 2009

Jepun – Diana Larowe – 2009

Vietnam – Than Mai-Le – 2009

Cina – AZ Chinese Arts Academy – 2009

India – Dr. Krishnan Bala – 2009

Filipina – Boeing Asian American Professional Association – 2009

Cina – Dr. Mai-Lon Wong – 2008

India – Ms. Kalpana Batni – 2008

Filipina – Mr. Leonardo Aromin – -2008

India – Mr. Sanjay Krishnamurthy – 2008

Taiwan – Dr. Terrence Wiley – 2008

India – Ms. Smitha Ramakrishna – 2007

Filipina – Dr. Patricio F. Reyes – 2007

Taiwan – Tzu Chi Foundation – 2007

Joaquin C. Diaz – 2007

PublicThe Arizona Republic – 2007

Indonesia – Mr. Aemilia B. M. Teguh – 2007

Jepun – Esther Vandecar & Ken Koshio – 2006

Cina – Eddie Yue – 2006

Pakistan – Dr. Syed A. Naqvi – 2006

India – Dr. Vasudeva Atluri – 2006

Filipina – Marie Cunning – 2005

Cina – Tony Kao – 2005

Filipina – Dr. Conrad Roy Ballecer2003

Jepun – Mr. Robert Chavez Corella2003

Pakistan – Ms. Zarina Jaffer2003

India – Dr. Ram R. Krishna2003

Cina – Ms. Anna Lee2003

Cina – Ms. Wen Chyi Chiu2002

Filipina – Mr. Nagaran Ricardo2002

India – Dr. Hara P. Misra2002

Jepun – Ms. Doris Asano2002

Pakistan – Mr. Fidai Rajab Ali2002

Cina – Mr. KC Tang – 2001

Filipina – Mr. Vicente C. Camua, Jr. – 2001

India – Food for the Hungry, Scottsdale – 2001

Jepun – Ms. Toshika Chavers – 2001

Korea – Mr. James Anyil Rhee – 2001

Pakistan – Mr. Sardar Babar – 2001

Jepun – Mrs. Marilyn Inoshita Tang – 2000

Pakistan – Mr. Yousuf Bhuvads – 2000

Cina – Mr. Fred Ong – 2000

Filipina – Dr. Doroteo Federis, Jr. – 2000

Korea – Mr. Keun Young Lee – 2000

India – Ms. Asha Gopal – 2000

Laos – Princess Samsongoune – 2000

Vietnam – Mr. John Gray – 1999

Cina – Ms. Lin Ling Lee – 1999

Korea – Mr. Michael Ahn – 1999

Jepun – Mr. Masaji Inoshita – 1999

Filipina – Mrs. Loberna C. Monzon-Dinglasan – 1999

India – Mr. Dasrath Das – 1998

Korea – Mrs. MiYoung Gallagher – 1998

Filipina – Mr. Philip Trainer – 1998

Cina – Mrs. Norma Yee – 1998

Jepun – Mrs. Kathy Inoshita – 1998

India – Mr. Munnu Bajpai – 1997

Korea – Mr. Thomas Chun – 1997

Filipina – Mr. Vicente Enciso – 1997

Jepun – Mr. Thomas Kadomoto – 1997

Cina – Mr. John Yee – 1997

Korea – Mrs. Chong Burns – 1996

India – Mr. Ashok Jain – 1996

Filipina – Mrs. Justina Lemme – 1996

Cina – Mr. Albert Ong – 1996

PublicMr. Benny Stilman and Mrs. Annie Stilman – 1996

Jepun – Mrs. Masako Takiguchi – 1996

Jepun – Mr. Joe Allman – 1995

Korea – Mr. Young B. Lee – 1995

Filipina – Mrs. Bea Chaves – 1995

India – Mr. Chellam Jeevandam – 1995

Cina – Mrs. Annie White – 1995

Thai – Rev. Phramaha Winai Booncham – 1994

India – Mr. K.N. Jagannath – 1994

Jepun – Mr. Hiro Nomura – 1994

Cina – Mr. Garry Ong – 1994

LaoMr. Bandith Pholphiboun – 1994

India – Mr. Gutam Shah – 1994

Filipina – Mr. Luis Tan – 1994

Cina – Mrs. Mai Young – 1994

Distinguished Leadership Award

Cina – Mr. Albert Lin – 1999

Youth of the Year

Malaysia – Mr. Mitchell Tay – 1999