Arizona Azijos Amerikos asociacija » Arizona, Azijos, Ramiojo vandenyno salų, kultūra, vienybė, švietimas, imigracija, užimtumas, sveikata, žmogaus paslaugos, pilietinių teisių, informavimo, humanitarinis

puslapio antraštė antraštė

AAAA Honorary Council

Outstanding Citizen Awardrecipients

Tagalų – Maribel Dillard – 2014

Indoneziečių – Dr.. Joseph (Andy) Soesilo – 2014

Kinijos – Dr.. Karen J. Leong – 2009

Korėjiečių – Yoosun and Youmi Shin – 2009

Japonijos – Diana Larowe – 2009

Vietnamiečių – Than Mai-Le – 2009

Kinijos – AZ Chinese Arts Academy – 2009

Indijos – Dr.. Krishnan Bala – 2009

Tagalų – Boeing Asian American Professional Association – 2009

Kinijos – Dr.. Mai-Lon Wong – 2008

Indijos – Ms. Kalpana Batni – 2008

Tagalų – Mr. Leonardo Aromin – -2008

Indijos – Mr. Sanjay Krishnamurthy – 2008

Taivano – Dr.. Terrence Wiley – 2008

Indijos – Ms. Smitha Ramakrishna – 2007

Tagalų – Dr.. Patricio F. Reyes – 2007

Taivano – Tzu Chi Foundation – 2007

Joaquin C. Diaz – 2007

PublicThe Arizona Republic – 2007

Indoneziečių – Mr. Aemilia B. M. Teguh – 2007

Japonijos – Esther Vandecar & Ken Koshio – 2006

Kinijos – Eddie Yue – 2006

Pakistano – Dr.. Syed A. Naqvi – 2006

Indijos – Dr.. Vasudeva Atluri – 2006

Tagalų – Marie Cunning – 2005

Kinijos – Tonis Kao – 2005

Tagalų – Dr.. Conrad Roy Ballecer2003

Japonijos – Mr. Robert Chavez Corella2003

Pakistano – Ms. Zarina Jaffer2003

Indijos – Dr.. Ram R. Krishna2003

Kinijos – Ms. Anna Lee2003

Kinijos – Ms. Wen Chyi Chiu2002

Tagalų – Mr. Nagaran Ricardo2002

Indijos – Dr.. Hara P. Misra2002

Japonijos – Ms. Doris Asano2002

Pakistano – Mr. Fidai Rajab Ali2002

Kinijos – Mr. KC Tang – 2001

Tagalų – Mr. Vicente C. Camua, Jr. – 2001

Indijos – Food for the Hungry, Scottsdale – 2001

Japonijos – Ms. Toshika Chavers – 2001

Korėjiečių – Mr. James Anyil Rhee – 2001

Pakistano – Mr. Sardar Babar – 2001

Japonijos – Mrs. Marilyn Inoshita Tang – 2000

Pakistano – Mr. Yousuf Bhuvads – 2000

Kinijos – Mr. Fred Ong – 2000

Tagalų – Dr.. Doroteo Federis, Jr. – 2000

Korėjiečių – Mr. Keun Young Lee – 2000

Indijos – Ms. Asha Gopal – 2000

Laoso – Princess Samsongoune – 2000

Vietnamiečių – Mr. John Gray – 1999

Kinijos – Ms. Lin Ling Lee – 1999

Korėjiečių – Mr. Michael Ahn – 1999

Japonijos – Mr. Masaji Inoshita – 1999

Tagalų – Mrs. Loberna C. Monzon-Dinglasan – 1999

Indijos – Mr. Dasrath Das – 1998

Korėjiečių – Mrs. MiYoung Gallagher – 1998

Tagalų – Mr. Philip Trainer – 1998

Kinijos – Mrs. Norma Yee – 1998

Japonijos – Mrs. Kathy Inoshita – 1998

Indijos – Mr. Munnu Bajpai – 1997

Korėjiečių – Mr. Thomas Chun – 1997

Tagalų – Mr. Vicente Enciso – 1997

Japonijos – Mr. Thomas Kadomoto – 1997

Kinijos – Mr. John Yee – 1997

Korėjiečių – Mrs. Chong Burns – 1996

Indijos – Mr. Ashok Jain – 1996

Tagalų – Mrs. Justina Lemme – 1996

Kinijos – Mr. Albert Ong – 1996

PublicMr. Benny Stilman and Mrs. Annie Stilman – 1996

Japonijos – Mrs. Masako Takiguchi – 1996

Japonijos – Mr. Joe Allman – 1995

Korėjiečių – Mr. Young B. Lee – 1995

Tagalų – Mrs. Bea Chaves – 1995

Indijos – Mr. Chellam Jeevandam – 1995

Kinijos – Mrs. Annie White – 1995

Tajų – Rev. Phramaha Winai Booncham – 1994

Indijos – Mr. K.N. Jagannath – 1994

Japonijos – Mr. Hiro Nomura – 1994

Kinijos – Mr. Garry Ong – 1994

LaoMr. Bandith Pholphiboun – 1994

Indijos – Mr. Gutam Shah – 1994

Tagalų – Mr. Luis Tan – 1994

Kinijos – Mrs. Mai Young – 1994

Distinguished Leadership Award

Kinijos – Mr. Albertas linija – 1999

Youth of the Year

Malaizijos – Mr. Mitchell Tay – 1999