Arizona Asian American Association » Arizona, Asian, Pacific Islander, kultura, batasuna, hezkuntza, immigrazioaren, enplegua, osasuna, giza zerbitzuak, Eskubide zibil, dibulgazioa, humanitarioak

goiburu goiburua

AAAA Honorary Council

Outstanding Citizen Awardrecipients

filipinarra – Maribel Dillard – 2014

indonesian – Dr. Joseph (Andy) Soesilo – 2014

Txinako – Dr. Karen J. Leong – 2009

korean – Yoosun and Youmi Shin – 2009

Japoniako – Diana Larowe – 2009

vietnamese – Than Mai-Le – 2009

Txinako – AZ Chinese Arts Academy – 2009

Indian – Dr. Krishnan Bala – 2009

filipinarra – Boeing Asian American Professional Association – 2009

Txinako – Dr. Mai-Lon Wong – 2008

Indian – Ms. Kalpana Batni – 2008

filipinarra – Mr. Leonardo Aromin – -2008

Indian – Mr. Sanjay Krishnamurthy – 2008

Taiwango – Dr. Terrence Wiley – 2008

Indian – Ms. Smitha Ramakrishna – 2007

filipinarra – Dr. Patricio F. Reyes – 2007

Taiwango – Tzu Chi Foundation – 2007

Joaquin C. Diaz – 2007

PublicThe Arizona Republic – 2007

indonesian – Mr. Aemilia B. M. Teguh – 2007

Japoniako – Esther Vandecar & Ken Koshio – 2006

Txinako – Eddie Yue – 2006

Pakistango – Dr. Syed A. Naqvi – 2006

Indian – Dr. Vasudeva Atluri – 2006

filipinarra – Marie Cunning – 2005

Txinako – Tony Kao – 2005

filipinarra – Dr. Conrad Roy Ballecer2003

Japoniako – Mr. Robert Chavez Corella2003

Pakistango – Ms. Zarina Jaffer2003

Indian – Dr. Ram R. Krishna2003

Txinako – Ms. Anna Lee2003

Txinako – Ms. Wen Chyi Chiu2002

filipinarra – Mr. Nagaran Ricardo2002

Indian – Dr. Hara P. Misra2002

Japoniako – Ms. Doris Asano2002

Pakistango – Mr. Fidai Rajab Ali2002

Txinako – Mr. KC Tang – 2001

filipinarra – Mr. Vicente C. Camua, Jr. – 2001

Indian – Food for the Hungry, Scottsdale – 2001

Japoniako – Ms. Toshika Chavers – 2001

korean – Mr. James Anyil Rhee – 2001

Pakistango – Mr. Sardar Babar – 2001

Japoniako – Mrs. Marilyn Inoshita Tang – 2000

Pakistango – Mr. Yousuf Bhuvads – 2000

Txinako – Mr. Fred Ong – 2000

filipinarra – Dr. Doroteo Federis, Jr. – 2000

korean – Mr. Keun Young Lee – 2000

Indian – Ms. Asha Gopal – 2000

Laotian – Princess Samsongoune – 2000

vietnamese – Mr. John Gray – 1999

Txinako – Ms. Lin Ling Lee – 1999

korean – Mr. Michael Ahn – 1999

Japoniako – Mr. Masaji Inoshita – 1999

filipinarra – Mrs. Loberna C. Monzon-Dinglasan – 1999

Indian – Mr. Dasrath Das – 1998

korean – Mrs. MiYoung Gallagher – 1998

filipinarra – Mr. Philip Trainer – 1998

Txinako – Mrs. Norma Yee – 1998

Japoniako – Mrs. Kathy Inoshita – 1998

Indian – Mr. Munnu Bajpai – 1997

korean – Mr. Thomas Chun – 1997

filipinarra – Mr. Vicente Enciso – 1997

Japoniako – Mr. Thomas Kadomoto – 1997

Txinako – Mr. John Yee – 1997

korean – Mrs. Chong Burns – 1996

Indian – Mr. Ashok Jain – 1996

filipinarra – Mrs. Justina Lemme – 1996

Txinako – Mr. Albert Ong – 1996

PublicMr. Benny Stilman and Mrs. Annie Stilman – 1996

Japoniako – Mrs. Masako Takiguchi – 1996

Japoniako – Mr. Joe Allman – 1995

korean – Mr. Young B. Lee – 1995

filipinarra – Mrs. Bea Chaves – 1995

Indian – Mr. Chellam Jeevandam – 1995

Txinako – Mrs. Annie White – 1995

thai – Rev. Phramaha Winai Booncham – 1994

Indian – Mr. K.N. Jagannath – 1994

Japoniako – Mr. Hiro Nomura – 1994

Txinako – Mr. Garry Ong – 1994

LaoMr. Bandith Pholphiboun – 1994

Indian – Mr. Gutam Shah – 1994

filipinarra – Mr. Luis Tan – 1994

Txinako – Mrs. Mai Young – 1994

Distinguished Leadership Award

Txinako – Mr. Albert Lin – 1999

Youth of the Year

Malaysiako – Mr. Mitchell Tay – 1999