Associació Arizona Asiàtic Americà » Arizona, Asiàtic, Illes del Pacífic, cultura, unitat, educació, immigració, ocupació, salut, serveis humans, drets civils, abast, humanitari

capçalera Peu d'impremta

AAAA Consell Honorari

“Premi a l'Excel·lència Ciutadana” destinataris

Filipí – Maribel Dillard – 2014

Indonesi – Dr. José (Andy) Soesilo – 2014

Xinès – Dr. Karen J. Leong – 2009

Coreà – Yoosun i Youmi Shin – 2009

Japonès – Diana LaRowe – 2009

Vietnamita – Que Mai-Li – 2009

Xinès – Alfabet Arts Acadèmia Xinesa – 2009

Indi – Dr. Krishnan Bala – 2009

Filipí – Àsia Associació Professional americana Boeing – 2009

Xinès – Dr. Mai-Lon Wong – 2008

Indi – Ms. Kalpana Batni – 2008

Filipí – Sr. Leonardo Aroma – -2008

Indi – Sr. Sanjay Krishnamurthy – 2008

Taiwanès – Dr. Terrence Wiley – 2008

Indi – Ms. Smitha Ramakrishna – 2007

Filipí – Dr. Patricio F. Reis – 2007

Taiwanès – Fundació Tzu Chi – 2007

Joaquín C. Díaz – 2007

Public – The Arizona Republic – 2007

Indonesi – Sr. Aemilia B. M. Signatura – 2007

Japonès – Esther Vandecar & Ken Koshio – 2006

Xinès – Eddie Yue – 2006

Pakistani – Dr. Syed A. Naqvi – 2006

Indi – Dr. Vasudeva Atluri – 2006

Filipí – Marie Cunning – 2005

Xinès – Tony Kao – 2005

Filipí – Dr. Conrad Roy Ballecer2003

Japonès – Sr. Robert Chavez Corella2003

PakistaniMs. Zarina Jaffer2003

Indi – Dr. Ram R. Krishna – 2003

Xinès – Ms. Anna Lee2003

Xinès – Ms. Wen Chyi Chiu2002

Filipí – Sr. Nagaran Ricardo2002

Indi – Dr. Hara P. Misra – 2002

Japonès – Ms. Doris Asano2002

PakistaniSr. Fidai Rajab Ali2002

Xinès – Sr. KC Tang – 2001

Filipí – Sr. Vicente C. CamuÃ, Jr. – 2001

Indi – Food for the Hungry, Scottsdale – 2001

Japonès – Ms. Toshika Chavers – 2001

Coreà – Sr. James Anyil Rhee – 2001

Pakistani – Sr. Sardar Babar – 2001

Japonès – Mrs. Marilyn Inoshita Tang – 2000

Pakistani – Sr. Yousuf Bhuvads – 2000

Xinès – Sr. Fred Ong – 2000

Filipí – Dr. Doroteo Federis, Jr. – 2000

Coreà – Sr. Keun Young Lee – 2000

Indi – Ms. Asha Gopal – 2000

LaotianPrincess Samsongoune – 2000

Vietnamita – Sr. John Gray – 1999

Xinès – Ms. Lin Ling Lee – 1999

Coreà – Sr. Michael Ahn – 1999

Japonès – Sr. Masaji Inoshita – 1999

Filipí – Mrs. Loberna C. Montsó-Dinglasan – 1999

Indi – Sr. Dasrath Das – 1998

Coreà – Mrs. MiYoung Gallagher – 1998

Filipí – Sr. Philip Trainer – 1998

Xinès – Mrs. Norma Yee – 1998

Japonès – Mrs. Kathy Inoshita – 1998

Indi – Sr. Munnu Bajpai – 1997

Coreà – Sr. Thomas Chun – 1997

Filipí – Sr. Vicente Enciso – 1997

Japonès – Sr. Thomas Kadomoto – 1997

Xinès – Sr. John Yee – 1997

Coreà – Mrs. Chong Burns – 1996

Indi – Sr. Ashok Jain – 1996

Filipí – Mrs. Justina Lemme – 1996

Xinès – Sr. Albert Ong – 1996

Public – Sr. Benny Stilman i la senyora. Annie Stilman – 1996

Japonès – Mrs. Masako Takiguchi – 1996

Japonès – Sr. Joe Allman – 1995

Coreà – Sr. Young B. Sotavent – 1995

Filipí – Mrs. Bea Chaves – 1995

Indi – Sr. Chellam Jeevandam – 1995

Xinès – Mrs. Annie White – 1995

ThaiRev. Phramaha Winai Booncham – 1994

Indi – Sr. K.N. Jagannath – 1994

Japonès – Sr. Hiro Nomura – 1994

Xinès – Sr. Garry Ong – 1994

Lao – Sr. Bandith Pholphiboun – 1994

Indi – Sr. Gutam Shah – 1994

Filipí – Sr. Luis Tan – 1994

Xinès – Mrs. Mai Young – 1994

Premi Distingit Lideratge

Xinès – Sr. Albert Lin – 1999

Youth of the Year

Malaysian – Sr. Mitchell Tay – 1999