Arizona азиатски Американската асоциация » Аризона, Азиатски, Тихоокеанския островитянин, култура, единство, образование, имиграция, работа, здраве, човешките услуги, граждански права, аутрич, хуманитарен

Masthead глава

AAAA Honorary Council

Outstanding Citizen Awardrecipients

Филипински – Maribel Dillard – 2014

Индонезийски – Д-р. Joseph (Andy) Soesilo – 2014

Китайски – Д-р. Karen J. Leong – 2009

Корейски – Yoosun and Youmi Shin – 2009

Японски – Diana Larowe – 2009

Виетнамски – Than Mai-Le – 2009

Китайски – AZ Chinese Arts Academy – 2009

Индийски – Д-р. Krishnan Bala – 2009

Филипински – Boeing Asian American Professional Association – 2009

Китайски – Д-р. Mai-Lon Wong – 2008

Индийски – Ms. Kalpana Batni – 2008

Филипински – Mr. Leonardo Aromin – -2008

Индийски – Mr. Sanjay Krishnamurthy – 2008

Тайванската – Д-р. Terrence Wiley – 2008

Индийски – Ms. Smitha Ramakrishna – 2007

Филипински – Д-р. Patricio F. Reyes – 2007

Тайванската – Tzu Chi Foundation – 2007

Joaquin C. Diaz – 2007

PublicThe Arizona Republic – 2007

Индонезийски – Mr. Aemilia B. M. Teguh – 2007

Японски – Esther Vandecar & Ken Koshio – 2006

Китайски – Eddie Yue – 2006

Пакистански – Д-р. Syed A. Naqvi – 2006

Индийски – Д-р. Vasudeva Atluri – 2006

Филипински – Marie Cunning – 2005

Китайски – Тони Kao – 2005

Филипински – Д-р. Conrad Roy Ballecer2003

Японски – Mr. Robert Chavez Corella2003

Пакистански – Ms. Zarina Jaffer2003

Индийски – Д-р. Ram R. Krishna2003

Китайски – Ms. Anna Lee2003

Китайски – Ms. Wen Chyi Chiu2002

Филипински – Mr. Nagaran Ricardo2002

Индийски – Д-р. Hara P. Misra2002

Японски – Ms. Doris Asano2002

Пакистански – Mr. Fidai Rajab Ali2002

Китайски – Mr. KC Tang – 2001

Филипински – Mr. Vicente C. Camua, Jr. – 2001

Индийски – Food for the Hungry, Scottsdale – 2001

Японски – Ms. Toshika Chavers – 2001

Корейски – Mr. James Anyil Rhee – 2001

Пакистански – Mr. Sardar Babar – 2001

Японски – Mrs. Marilyn Inoshita Tang – 2000

Пакистански – Mr. Yousuf Bhuvads – 2000

Китайски – Mr. Fred Ong – 2000

Филипински – Д-р. Doroteo Federis, Jr. – 2000

Корейски – Mr. Keun Young Lee – 2000

Индийски – Ms. Asha Gopal – 2000

Лаоското – Princess Samsongoune – 2000

Виетнамски – Mr. John Gray – 1999

Китайски – Ms. Lin Ling Lee – 1999

Корейски – Mr. Michael Ahn – 1999

Японски – Mr. Masaji Inoshita – 1999

Филипински – Mrs. Loberna C. Monzon-Dinglasan – 1999

Индийски – Mr. Dasrath Das – 1998

Корейски – Mrs. MiYoung Gallagher – 1998

Филипински – Mr. Philip Trainer – 1998

Китайски – Mrs. Norma Yee – 1998

Японски – Mrs. Kathy Inoshita – 1998

Индийски – Mr. Munnu Bajpai – 1997

Корейски – Mr. Thomas Chun – 1997

Филипински – Mr. Vicente Enciso – 1997

Японски – Mr. Thomas Kadomoto – 1997

Китайски – Mr. John Yee – 1997

Корейски – Mrs. Chong Burns – 1996

Индийски – Mr. Ashok Jain – 1996

Филипински – Mrs. Justina Lemme – 1996

Китайски – Mr. Albert Ong – 1996

PublicMr. Benny Stilman and Mrs. Annie Stilman – 1996

Японски – Mrs. Masako Takiguchi – 1996

Японски – Mr. Joe Allman – 1995

Корейски – Mr. Young B. Lee – 1995

Филипински – Mrs. Bea Chaves – 1995

Индийски – Mr. Chellam Jeevandam – 1995

Китайски – Mrs. Annie White – 1995

Thai – Rev. Phramaha Winai Booncham – 1994

Индийски – Mr. K.N. Jagannath – 1994

Японски – Mr. Hiro Nomura – 1994

Китайски – Mr. Garry Ong – 1994

LaoMr. Bandith Pholphiboun – 1994

Индийски – Mr. Gutam Shah – 1994

Филипински – Mr. Luis Tan – 1994

Китайски – Mrs. Mai Young – 1994

Distinguished Leadership Award

Китайски – Mr. Albert Lin – 1999

Youth of the Year

Малайзийски – Mr. Mitchell Tay – 1999