Arizona Asiya Amerika Assosiasiyası » Arizona, Asiya, Sakit okean Adalı, mədəniyyət, birlik, təhsil, immiqrasiya, məşğulluq, sağlamlıq, İnsan xidmətləri, vətəndaş hüquqları, yardım, humanitar

Masthead header

AAAA Honorary Council

Outstanding Citizen Awardrecipients

Taqaloq – Maribel Dillard – 2014

Indonesian – Dr. Joseph (Andy) Soesilo – 2014

Çin – Dr. Karen J. Leong – 2009

Koreya – Yoosun and Youmi Shin – 2009

JapaneseDiana Larowe – 2009

Vyetnam – Than Mai-Le – 2009

Çin – AZ Chinese Arts Academy – 2009

Indian – Dr. Krishnan Bala – 2009

Taqaloq – Boeing Asian American Professional Association – 2009

Çin – Dr. Mai-Lon Wong – 2008

IndianMs. Kalpana Batni – 2008

Taqaloq – Mr. Leonardo Aromin – -2008

IndianMr. Sanjay Krishnamurthy – 2008

Tayvanın – Dr. Terrence Wiley – 2008

IndianMs. Smitha Ramakrishna – 2007

Taqaloq – Dr. Patricio F. Reyes – 2007

Tayvanın – Tzu Chi Foundation – 2007

Joaquin C. Diaz – 2007

PublicThe Arizona Republic – 2007

IndonesianMr. Aemilia B. M. Teguh – 2007

JapaneseEsther Vandecar & Ken Koshio – 2006

Çin – Eddie Yue – 2006

Pakistan – Dr. Syed A. Naqvi – 2006

Indian – Dr. Vasudeva Atluri – 2006

Taqaloq – Marie Cunning – 2005

Çin – Toni Kao – 2005

Taqaloq – Dr. Conrad Roy Ballecer2003

JapaneseMr. Robert Chavez Corella2003

Pakistan – Ms. Zarina Jaffer2003

IndianDr. Ram R. Krishna2003

Çin – Ms. Anna Lee2003

Çin – Ms. Wen Chyi Chiu2002

Taqaloq – Mr. Nagaran Ricardo2002

IndianDr. Hara P. Misra2002

JapaneseMs. Doris Asano2002

Pakistan – Mr. Fidai Rajab Ali2002

Çin – Mr. KC Tang – 2001

Taqaloq – Mr. Vicente C. Camua, Jr. – 2001

IndianFood for the Hungry, Scottsdale – 2001

JapaneseMs. Toshika Chavers – 2001

Koreya – Mr. James Anyil Rhee – 2001

Pakistan – Mr. Sardar Babar – 2001

JapaneseMrs. Marilyn Inoshita Tang – 2000

Pakistan – Mr. Yousuf Bhuvads – 2000

Çin – Mr. Fred Ong – 2000

Taqaloq – Dr. Doroteo Federis, Jr. – 2000

Koreya – Mr. Keun Young Lee – 2000

IndianMs. Asha Gopal – 2000

Laoslu – Princess Samsongoune – 2000

Vyetnam – Mr. John Gray – 1999

Çin – Ms. Lin Ling Lee – 1999

Koreya – Mr. Michael Ahn – 1999

JapaneseMr. Masaji Inoshita – 1999

Taqaloq – Mrs. Loberna C. Monzon-Dinglasan – 1999

IndianMr. Dasrath Das – 1998

Koreya – Mrs. MiYoung Gallagher – 1998

Taqaloq – Mr. Philip Trainer – 1998

Çin – Mrs. Norma Yee – 1998

JapaneseMrs. Kathy Inoshita – 1998

IndianMr. Munnu Bajpai – 1997

Koreya – Mr. Thomas Chun – 1997

Taqaloq – Mr. Vicente Enciso – 1997

JapaneseMr. Thomas Kadomoto – 1997

Çin – Mr. John Yee – 1997

Koreya – Mrs. Chong Burns – 1996

IndianMr. Ashok Jain – 1996

Taqaloq – Mrs. Justina Lemme – 1996

Çin – Mr. Albert Ong – 1996

PublicMr. Benny Stilman and Mrs. Annie Stilman – 1996

JapaneseMrs. Masako Takiguchi – 1996

JapaneseMr. Joe Allman – 1995

Koreya – Mr. Young B. Lee – 1995

Taqaloq – Mrs. Bea ARSLAN – 1995

IndianMr. Chellam Jeevandam – 1995

Çin – Mrs. Annie White – 1995

Tay – Rev. Phramaha Winai Booncham – 1994

IndianMr. K.N. Jagannath – 1994

JapaneseMr. Hiro Nomura – 1994

Çin – Mr. Garry Ong – 1994

LaoMr. Bandith Pholphiboun – 1994

IndianMr. Gutam Shah – 1994

Taqaloq – Mr. Luis Tan – 1994

Çin – Mrs. Mai Young – 1994

Distinguished Leadership Award

Çin – Mr. Albert Lin – 1999

Youth of the Year

Malayziya – Mr. Mitchell Tay – 1999